מופעים במרכז חדרים
מופעים במרכז חדרים - יוצרים ומבצעים מאומנויות הבמה. בואו לשמוע ולראות, ליהנות ולהתעשר בשעה של התרוממות רוח, עם אומנים מהשורה הראשונה.
מרכז חדרים מתכבד להציג על כתליו יצירה מקורית מגוונת. האומנות לגווניה מוסיפה לתרבות הישראלית היהודית ממד ממשי ונוכח, היא עוטפת את שלל האירועים במרכז חדרים, ובה בעת עומדת בזכות עצמה. פתיחת תערוכה היא הזדמנות להיפגש עם יוצרים, עם מחשבה וכישרון, ולהעשיר את חיי התרבות והאומנות.
מועדון הזמר של חדרים

מועדון הזמר מתכנס במרכז חדרים כדי לשיר בקול גדול את אוצרות הזמר העברי. כאן תוכלו ליהנות ממיטב השירים העבריים, מליווי מוזיקלי מקצועי וגם ממפגש אנושי. יש מקום לכל אוהבי השירה! אתם מוזמנים לבוא לשיר איתנו, ולהצטרף למועדון!

מועדון קריאה של מרכז חדרים מזמין את אוהבי הספרות להצטרף לחוויית קריאה משותפת, צלילה אל עומקי הסיפור והמילה הכתובה. יחד נקרא ממיטב הספרות העברית העכשווית, בהנחייתה של ד"ר ברכה שריאל.

מרכז חדרים שמח לארח במהלך השנה הקרובה ליין הופעות וג'אמים בהובלת Offbeat Society - קבוצה של מוזיקאי ג'אז חיפאים הפועלת להפקת ארועי ג'אז ופיתוח של קהילת ג'אז מקומית. הקבוצה יוזמת הופעות, ג'אם סשנים, סדנאות מוזיקה ושיתופי פעולה לא שגרתיים.