ארבעה מפגשים שיעסקו במגמות המאפיינות את הקולנוע הישראלי בשנים האחרונות: קולנוע של יוצרים דתיים שעוסק באמונה, קולנוע של יוצרים חוזרים בתשובה, קולנוע עצמאי הנעשה בתקציבים קטנים. בכל מפגש הקרנת סרט והרצאה. עם הבמאי יואב טל
פגישה אישית עם בית המדרש ועם חז"ל נכיר את דרכי החשיבה התלמודית, השפה והמונחים הבסיסיים, את גיבורי הסוגיות מההלכה ומהאגדה, ואת השפעתם על התרבות היהודית לדורותיה. מתאים לאלה הנפגשים עם התלמוד לראשונה ואלה שיש להם רקע קודם. הרבנית מיכל כהנא בסדרת מפגשים שתשודר בזום.
מרכז חדרים, אוניברסיטת חיפה ומעבדת אליהו - מעבדת מדעי הרוח הדיגיטליים בחוג לתולדות ישראל, בסדרת הרצאות על שילוב הדיגיטל וארון הספרים היהודי, על כלים מחקריים ותגליות מרתקות הודות לחידושים טכנולוגיים. מרכז ומנחה ד"ר משה לביא.
הזדמנות להיכרות בלתי אמצעית עם כתביהם של הפילוסופים הגדולים מהעת העתיקה ועד ימינו, בסדנת קריאה ועיון עם איש ההגות והחינוך פרופ' ישעיהו תדמור

קוראים וכותבים תנ"ך. בואו לקרוא, לכתוב, לשמוע ולהרחיב דעת. עם תהלה קארו

Whether you have experience learning or you’re new to this adventure, join us for “A Date with the Talmud”, a weekly (zoom) meeting to explore, dive-in, question, wonder and even smile with the Talmudic heroes, language, terminology, challenges, wisdom and culture. With Rabbanit Michal Kohane.