מרכז חדרים שמח לארח במהלך השנה הקרובה ליין הופעות וג'אמים בהובלת Offbeat Society - קבוצה של מוזיקאי ג'אז חיפאים הפועלת להפקת ארועי ג'אז ופיתוח של קהילת ג'אז מקומית. הקבוצה יוזמת הופעות, ג'אם סשנים, סדנאות מוזיקה ושיתופי פעולה לא שגרתיים.

השקות ספרים
מרכז חדרים גאה לתת במה לספרים עבריים שיצאו לאור. נארח סופרים וכותבים, למפגש משמעותי ומעשיר בין הקהילה ליוצר, בין הקוראים לכותב. בואו לשמוע ולהשמיע, להרחיב אופקים ולהעמיק מחשבות. כאן המקום להחליף רעיונות ולרקום שיחה מרתקת סביבם.
מופעים במרכז חדרים
מופעים במרכז חדרים - יוצרים ומבצעים מאומנויות הבמה. בואו לשמוע ולראות, ליהנות ולהתעשר בשעה של התרוממות רוח, עם אומנים מהשורה הראשונה.
מועדון הזמר של חדרים

מועדון הזמר מתכנס במרכז חדרים כדי לשיר בקול גדול את אוצרות הזמר העברי. כאן תוכלו ליהנות ממיטב השירים העבריים, מליווי מוזיקלי מקצועי וגם ממפגש אנושי. יש מקום לכל אוהבי השירה! אתם מוזמנים לבוא לשיר איתנו, ולהצטרף למועדון!

מרכז חדרים מתכבד להציג על כתליו יצירה מקורית מגוונת. האומנות לגווניה מוסיפה לתרבות הישראלית היהודית ממד ממשי ונוכח, היא עוטפת את שלל האירועים במרכז חדרים, ובה בעת עומדת בזכות עצמה. פתיחת תערוכה היא הזדמנות להיפגש עם יוצרים, עם מחשבה וכישרון, ולהעשיר את חיי התרבות והאומנות.